Sinop Boyabat Belediyesi

BAHARDA BOYABAT ÖDÜLLÜ FOTOĞRAF YARIŞMASININ BAŞVURU SÜRESİ 6 MAYIS’A UZATILDI

Geri
Boyabat Belediyesi tarafından düzenlenen “Baharda Boyabat” konulu Ödüllü Fotoğraf Yarışması’nın başvuru süresi, bahar havalarının tam anlamıyla görülmemesi üzerine 6 MAYIS tarihine kadar uzatıldı.
02/04/2021

Boyabat Belediyesi tarafından düzenlenen “Baharda Boyabat” konulu Ödüllü Fotoğraf Yarışması’nın başvuru süresi bahar havalarının tam anlamıyla görülmemesi üzerine 6 MAYIS tarihine kadar uzatıldı.

Teması Baharda Boyabat olacak yarışma ile Boyabat’ın tarihi, kültürel ve doğal zenginliklerinin estetik değerlerle sanatsal olarak yorumlanması, yurtiçi ve yurtdışında tanıtımının yapılması amaçlanıyor. Ayrıca doğal ve turistik değerlerin farkındalığının artırılması ve fotoğrafçılık sanatına teşvik ve destek sağlanması da belirlenen amaçlar arasında bulunuyor.

Hava koşullarının sert geçmesi nedeniyle Boyabat’ın güzelliklerinin fotoğrafını çekme imkânı bulamayan vatandaşlar için yarışma başvuru süresi 6 MAYIS 2021 PERŞEMBE gece saat 12:00’a kadar uzatıldı.

Mevcut yarışma şartlarının değişmediği yarışma ile ilgili tüm ayrıntılara www.boyabat.bel.tr adresinden ulaşabilirsiniz.