ŞEFİK ÇAKICI

Boyabat Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Boyabat "2.Şiir Dinletisi ve Söyleşi" Etkinliği Gerçekleşti

Boyabat "2.Şiir Dinletisi ve Söyleşi" Etkinliği Gerçekleşti

Boyabat "2.Şiir Dinletisi ve Söyleşi" Etkinliği Gerçekleşti

Belediyemiz Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında bu yıl 2.'si düzenlenen "Şiir Dinletisi ve Söyleşi" programı yapıldı. 

15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezinde; Radyo Programcısı Hasan Melih Koşar'ın moderatörlüğünde, "Adını Aşan" ve "Tadını Aşan" şiir kitapları
ile tanıdığımız Songül Altınkaynak ile Merhum Cemal Safi'nin öğrencisi Levent Yılar'ın konuk olduğu etkinlikte, Şairlerimiz Fahrettin
Siyamoğlu, Asuman Yerdelen, Adnan Yoğurtçu ve Ayşen Daşkın seslendirdikleri şiirler ile hemşehrilerimiz ve misafirlere unutulmaz bir gece yaşattılar.

Programda ayrıca Songül Altınkaynak, Boyabat için kaleme aldığı şiirini seslendirirken seyircilerden büyük alkış aldı.

Gecenin sonunda Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı misafir şairlerimizi tebrik ederek, plaket ve hediyelerimizi sundular. Şairlerimiz de Başkanımız için hazırlanan hediyelerini takdim ettiler. 

Başkanımız protokol üyeleri, sanatçılar ve salondaki izleyicilere teşekkür ederek; "Sanatçılarımız bize duygu dolu bir gece yaşattılar. Kıymetli şairlerimizi inşallah bundan sonra da şiir severler ile buluşturmaya devam edeceğiz. Güzel yiyecekler ve içeceklerle vücudumuzun besin ihtiyacını karşılıyoruz. Aynı şekilde okuduğumuz kitaplarla, şiirlerle de ruhumuzu beslememiz gerektiğine inanıyorum. Bu anlamda şairlerimizin kalemlerine, yüreklerine sağlık diyor ve teşekkür ediyorum" diyerek sözlerini tamamladılar. 
 

BOYABAT BELEDİYESİ

SİTE İÇİ LİNKLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Belediye İş Hanı, Boyabat SİNOP

Telefon : 0 368 315 10 33
Faks     : 0 368 315 30 18