ŞEFİK ÇAKICI

Boyabat Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Boyabat'ta Yüzme Bilmeyen Kalmasın

Boyabat'ta Yüzme Bilmeyen Kalmasın

Boyabat'ta Yüzme Bilmeyen Kalmasın

T.C. Cumhurbaşkanlığımız himayesinde; Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz, Milli Eğitim İlçe Müdürlüğümüz ve Belediyemiz İşbirliği ile gerçekleşen öğrencilere yönelik kurs projemizin başlangıcı imzalanan protokol ile gerçekleştirildi.

Belediye Başkanımız Sayın Şefik Çakıcı, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Musa Kazım Açıkbaş,Gençlik Spor İlçe Müdürümüz Sayın Faruk Erdem, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz 
Sayın Osman Özkan,  Havuz Müdürümüz İhsan Öztürk, kurs öğrencileri ve davetlilerin katılımları ile gerçekleşen etkinlikte kursiyer öğrenciler mini bir gösteri sergilediler

Belediye Başkanımız ve Gençlik ve Spor İl Müdürümüzün konuşmalarının ardından düzenlenen protokol; Başkanımız, Gençlik Spor İlçe Müdürümüz ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz tarafından imzalanarak proje hayata geçirilmiş oldu.

İmzalanan protokolün ardından açıklamalarda bulunan Başkanımız Şefik Çakıcı; "Kıymetli Müdürlerim ile imzaları attık ve projemizin startını vermiş olduk. Kendilerine desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum. 'Yüzme Bilmeyen Kalmasın' projesiyle 3 bin öğrencimiz kursumuzda eğitilerek yüzme ö��renecek. Bu proje ile inşallah Boyabat'ımızda yüzme bilmeyen kimse kalmayacak ve isteyen tüm öğrencilerimiz bu güzide sporumuzla tanışmış olacak. Ayrıca çalışmalarından ötürü tesisimizin müdürü İhsan Öztürk ve görevli kardeşlerime de teşekkür etmek istiyorum" dedi. 

Proje Kapsamında ilk olarak Fatih İlkokulu ve Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulumuzun pilot okul olarak kurslara başlayacağı, sonrasında diğer okullarımızda da kursların gerçekleştirileceği belirtildi.  

BOYABAT BELEDİYESİ

SİTE İÇİ LİNKLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Belediye İş Hanı, Boyabat SİNOP

Telefon : 0 368 315 10 33
Faks     : 0 368 315 30 18