ŞEFİK ÇAKICI

Boyabat Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı karne dağıttı

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı karne dağıttı

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı karne dağıttı

Dumlupınar İlkokulu'nun öğrencileri, 2018-2019 eğitim öğretim yılının 1. dönem karnelerini Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı’nın elinden aldı.

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı, İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy'la birlikte, Dumlupınar İlkokulu'nda düzenlenen 2018-2019 eğitim öğretim yılının 1. dönem karne dağıtımı törenine katıldı.

Karne töreninde öğrenci ve velilerle biraraya gelen Başkanımız Çakıcı, böyle bir günde öğrencilerle birlikte karne heyecanını paylaşmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, karne notları iyi olmayan öğrencilerden umutsuzluğa düşmemelerini istedi. 

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı; "Karnenizdeki notlarınız ne olursa olsun umudunuzu, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak iyi bir tatil geçirmenizi temenni ediyorum. Yarıyıl tatilinizi eğlence kültürü olarak değil aksine eksiklerinizi tamamlayacağınız, kitap okuyacağınız, daha iyi değerlendireceğiniz bir zaman dilimi olarak değerlendirmelisiniz."  dedi. 

Başkanımız Çakıcı öğrenci velilerine hitaben yaptığı çağrıda; “Öğrencilerimizin notlarında başarısızlık olabilir, onların umutlarını ve özgüvenlerini yıkmak yerine destek vermemiz lazım” dedi.

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı tören sonrasında başarıl�� öğrencilere hediye verdi.

BOYABAT BELEDİYESİ

SİTE İÇİ LİNKLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Belediye İş Hanı, Boyabat SİNOP

Telefon : 0 368 315 10 33
Faks     : 0 368 315 30 18