ŞEFİK ÇAKICI

Boyabat Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

"Matruşka oyun içince oyun" izleyiciyle buluşuyor

"Matruşka oyun içince oyun" izleyiciyle buluşuyor

"Matruşka oyun içince oyun" izleyiciyle buluşuyor

Düzenlediği kültürel etkinliklerle vatandaşın takdirini kazanan Belediyemiz Ayşe Bayyurt’un kaleme aldığı, Hakan Sönmez’in yönettiği “Matruşka Oyun İçinde Oyun” adlı tiyatroyu izleyicilerle buluşturuyor.

Paralel ihanet çetesini anlatan ve Türkiye'de geniş yankı uyandıran "Kod Adı K.O.Z" filminde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı canlandıran sinema ve tiyatro oyuncusu Cem Kurdoğlu'nun başrol oyunculuğunu yaptığı tiyatro gösterisine vatandaşın büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Belediye Başkanımız Şefik ÇAKICI "Belediyemiz Kültürel etkinlikler kapsamında Cumhuriyetin Kuruluşundan 15 Temmuz darbe kalkışmasına kadar uzanan yakın Türkiye tarihinin anlatıldığı belgesel tadındaki tiyatro oyununu ücretsiz olarak seyirciyle buluşturacağız. Tüm halkımızı bekliyoruz." dedi.

17 Şubat 2017 Cuma günü günü saat 14.00 ve 19.30’da Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde iki seans olarak sergilenecek oyunda; Cem Kurtoğlu, İdil Aladağ, Metin Yıldırım, Çağrı Gökbak, Zeynep Bone, Çağdaş Çankaya ve Nurgül Açık rol alıyor.

1. Seans: 14:00 16:00 Saatleri Arası (Lise Öğrencilerine)
2. Seans: 19:30 21:30 Saatleri Arası (Genel İzleyici)

BOYABAT BELEDİYESİ

SİTE İÇİ LİNKLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Belediye İş Hanı, Boyabat SİNOP

Telefon : 0 368 315 10 33
Faks     : 0 368 315 30 18