ŞEFİK ÇAKICI

Boyabat Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Boyabat'ı sporun merkezi yapacağız

Boyabat'ı sporun merkezi yapacağız

Çamlıca Mahallesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yanında ki alan da hizmet verecek olan spor kompleksinin bünyesinde şu birimler yer alacak; Voleybol sahası, basketbol sahası, tenis kortu, kapalı spor salonu, kaykay parkı, çocuk oyun grupları, fitness, yürüyüş parkuru, bitki gösteri alanları, seyir terası ve dinlenme alanları yer alacak.

Boyabat'ın hizmetkarıyız

Yapılan yatırımların önemine dikkat çeken Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı, "İlçede büyük gelişimi gerçekleştiren Boyabat Belediyesi, her geçen gün yeni yatırımları halkın hizmetine sunmaya devam ediyor. Bizler hamuru millet, kumaşı hizmet, tek sevdası ülkesi ve insanı olan hizmetkar insanlarız. Vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye gayret ediyoruz. Öncelikli hedefimiz halkımızın daha müreffeh, daha mutlu ve daha huzurlu şartlarda yaşamasıdır." dedi.

Hizmette tarih yazıyoruz

Kısa bir sürede bir çok başarılı projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı, "Hizmette tarih yazmaya" devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalar, günü kurtarmanın değil, geleceğin Boyabat'ını inşa etmenin çalışmalarıdır. Boyabat'a yaşamın her alanında yenilikler, çözümler ve güzellikler getirdik, getirmeye de devam ediyoruz. Kadınlarımız, gençlerimiz, çocuklarımız, engellilerimiz ve yaşlılarımıza yönelik sosyal projelerimizle; sağlık, kültür, sanat, spor yatırımlarımızla Boyabat'ta tarih yazdık." diyerek sözlerini noktalayan Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı, ilçeye kazandırılan projelerin hayat bulmasında büyük önem sahibi olan Boyabat Belediyesi çalışanlarına teşekkür etti.

BOYABAT BELEDİYESİ

SİTE İÇİ LİNKLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Belediye İş Hanı, Boyabat SİNOP

Telefon : 0 368 315 10 33
Faks     : 0 368 315 30 18